Pozycjonowanie stron i slepów


Specjalnie dla sklepów internetowych i portali oferujemy tak zwane pozycjonowanie szerokie (długi ogon, long tail). Nie ograniczamy się do pozycjonowania kilku podstawowych fraz. Dzięki prawidłowej optymalizacji i skutecznemu pozycjonowaniu szerokiemu, skutecznie zwiększamy ruch w serwisie, który przekłada się na konwersje.

Kompleksowa obsługa SEO

Obsługujemy pozycjonowanie naszych Klientów w sposób kompleksowy. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, a pozycjonowanie pozostaw nam.

Pozyskaj nowych klientów

Dzięki pozycjonowaniu, Twoją stronę odwiedzi więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej. Są to Twoi nowi potencjalni klienci, bezpośrednio zainteresowani Twoją ofertą.

Budujemy pozycje i ruch

Pomagamy dobrać frazy po których najwięcej osób będzie zainteresowanych Twoją ofertą. Skupiamy się na budowaniu pozycji, które przełożą się na ruch i sprzedaż.

Bezpieczne pozycjonowanie

Stosujemy bezpieczne i sprawdzone metody pozycjonowania stron internetowych. Umożliwia to stabilny wzrost i chroni przed nałożeniem kary przez wyszukiwarki.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszty pozycjonowania zależą od wielu czynników, dlatego dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną wycenę.

Ostateczna cena usługi zależy od takich czynników jak: ilość stron konkurencji, moc stron konkurencji w ujęciu SEO, popularność promowanych fraz, ilości wybranych fraz, jakości pozycjonowanego serwisu itp.

Kiedy będą pierwsze efekty?

Pierwsze widoczne efekty pozycjonowania przez SEO52.pl będą widoczne już w pierwszym miesiącu trwania umowy.

W zależności od konkurencyjności pozycjonowanych fraz, żądany efekt wysokich pozycji to kwestia około 3 miesięcy. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie jest procesem ciągłym, a nie jednorazową czynnością.

Jakie korzyści daje SEO?

SEO (ang. Search Engine Optimization) czyli potocznie „pozycjonowanie”, wykonane w poprawny sposób prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie internetowej.

Dobór właściwych fraz do pozycjonowania przekłada się na wzrost ruchu i sprzedaży jakie zacznie generować Twoja strona WWW lub sklep internetowy.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i skuteczność: renoma.com.pl